Vinylové podlahy


vinilove-podlahy-6-300x200 Vinylové podlahyZnačková vinylová podlaha je dnes považována za velmi moderní interiérový prvek, kterým lze zkrášlit celý vnitřní prostor. Dokáže navodit sofistikovanou atmosférou komfortního a prostorného interiéru s jedinečným akustickým stylem, a proto se využívá v nemocničním zařízení, bankách, hotelích a domácnostech.
Vinylová podlaha je k dostání v nepřeberném množství atraktivních barev a módních designech. Velmi věrně napodobují kupříkladu strukturu a kresbu korku, kamene a dřeva, netradiční vzory, zvlnění plech, naštípnutý kámen či jednotlivé vlákna. Jsou nabízeny jak v klasických pásech, tak i v podobě plavoucích podlah, pozoruhodných čtvercových tvarech či trendy pláňkách.
Běžně je složena ze spodní zvukotěsné vrstvy, speciální folie se vzorem, z nášlapné vrstvy a odolné vrstvy polyuretanu (PUR). Mezi její předností patří snadná udržovatelnost, opravitelnost, vysoký stupně zátěže, protiskluzovost a protialergičnost. Taktéž disponuje tepelně izolačními vlastnostmi a mechanickou odolností zvláště proti poškrábání.


Leave a Reply

Navrhněte si kvalitní webové stránky zdarma bez dalších skrytých poplatků.

Cena elektřiny Srovnejte dodavatele elektřiny od Topsrovnani.cz a vyberte si nejlevnějšího dodavatele pro vás.
Statistiky
Partnerské weby
Hledáte v neklidných dobách bezpečnou investici? Nabízíme prodej, nákup i výkup investičního zlata a stříbra za nejlepší ceny na trhu.

Velmi bezpečné kočárky a autosedačky pro vaše mimča.

Značkové parfémy za skvělé ceny, teď si může dopřát luxus každý.

Originální dárky ke všem příležitostem ZDE !

Kvalitní levné parfémy za nejlepší ceny.

Nejoblíbenější dárky pro muže ZDE !

Značková parfumerie online.